Mobil Hidrolik

Mobil İş Makineleri

Mobil makinelerdeki hidrolik uygulamalar için Powersan Mühendislik,hidrolik komponentleri stoklarında bulundurarak müşterilerine hizmet vermekle birlikte, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak, dizayn uygulamalarını kendi bünyesinde yapmakta ve anahtar teslimi olacak şekilde , hidrolik sistem kitleri olarak üretim ve yerinde montaj hizmetleri vermektedir.

Araç Üstü Ekipmanlar

Beton pompası, beton mikseri, vinç, damper gibi araç üstü ürünlerde, rakorlu hortumları ve CNC makinelerde bükmüş olduğumuz boruların seri üretimlerini yaparak kit halinde müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca galzanizli boru, korozyon dayanımlı özel kaplamalı bağlantı elemanlarını ve bu sektöre özel filtre, valf, pompa vb.  devre elemanlarını Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda sunmaktayız.

Tarım Makineleri

Sektörün taleplerine karşı geniş ürün yelpazesi ve güçlü stok ile müşterilerimize minimum sürelerde hidrolik ürünler sunmaktayız. Ayrıca rakorlu hortumları ve CNC makinelerimizde bükmüş olduğumuz boruların seri üretimlerini yaparak kit olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Madencilik Sektörü

İşçi sağlığı ve iş güvenliğinin en üst seviyede önem kazandığı madencilik sektöründe, kullanılan malzeme kalitesi çok büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle,  uzun yılların oluşturduğu tecrübe sonucunda sektöre özel güvenli, alev almaz, uzun ömürlü, aşınma dayanımı yüksek, her türlü hava şartlarına uygun Rockmaster, Diamondspir, Shildmaster gibi hidrolik hortumlar ve korozyon dayanımı yüksek, kuvvetli bağlantı, mekanik sağlamlık ve üstün sızdırmazlık sağlayan Steco tip hortum rakorları, bağlantı elemanları ve küresel vanalar üretilmiştir.

İnşaat Sektörü

Ülkemizde hızla gelişmekte olan inşaat sektöründeki müşterilerimize, kaliteli ürün, geniş ürün yelpazesi ve güçlü stok seviyesi sayesinde  minimum tedarik süresinde tek elden çözümler sunmaktayız.

Ulaşım Sektörü

Ar-Ge ekibimizle mühendislik desteği vererek hidrolik sistem tasarımları  yapmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ve güçlü stok seviyesi ile iş ortaklarımıza hızlı çözümler sunarak sektörün ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Otomotiv Sektörü

Otomotiv sektörünün talep ettiği k.çeliği, paslanmaz çelik ve özel kaplamalı hidrolik ekipmanların olduğu geniş bir ürün yelpazesi ve güçlü stok seviyesi ile sektöre ürün sunmaktayız. Uzmanlaşmış Ar-Ge ekibimiz,  iş ortaklarımızla karşılıklı mühendislik çalışmaları sonucunda özel çözümler geliştirmekte, güçlü makine parkımız ile rakorlu hortum, bükümlü boru ve hortum-boru komplelerinde seri üretim gerçekleştirilmektedir.

Denizcilik Sektörü

Denizcilik sektöründe karada geçerli olan standartlar geçerli değildir. Emniyet katsayıları kara makinelerininden kat be kat fazla olan denizcilik sektöründe ayağınızı sağlam basmak için doğru partner ile çalışmalısınız. Firmamız uzun yıllardır denizcilik sektörüne malzeme temin etmektedir. Malzeme temininin yanısıra müşterilerimiz firmamızdan işçilik hizmetide alabilmektedir.

Yatçılık Sektörü

Yat turizminin ülkemizde gelişmesi ile paralel olarak yat imalatı yapan tersanelerin yerli imalat yatlarla dünya pazarında söz sahibi olmaktadırlar. Denizcilik sektöründeki yüksek kalite ve güvenlik ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ormancılık Sektörü

Ormancılık  sektörü her geçen gün gelişirken, önündeki ufuklar da genişlemektedir. Gelişmiş ülkelerde, mimari tasarımlarla birlikte ilerleyen orman yan ürünleri, tasarımlarda ortaya konan yaratıcılık, malzemenin ulaştığı çeşitlilik ve kullanılan ileri teknoloji ile Türkiye açısından geleceğin önemli bir imalat sektörü haline gelmiştir.

Perakende Sektörü Çözümlerimiz

Güçlü markalarla yapmış olduğumuz distribütörlük anlaşmaları, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçların tek elden çözümü, güçlü stok seviyesi ile minimum tedarik süresinde ürün sunmasından dolayı perakende sektörünün önemli firmaları aarasındayız. Müşteri talepleri doğrultusunda yaptığı çalışmalar sonucunda doğru ürünler sunarak güçlü iş ortaklıkları oluşturmuştur.

  Adres

  Evliya Çelebi Mah. İstasyon Cad. Fersah Sok. İstanbul, Tuzla NO:20

  Telefon

  0536 613 35 45

  E-Mail

  info@powersanmuhendislik.com.tr