logo

Hidrolik Sistem Ekipmanları

Hidrolik Sistem Ekipmanları/Ürünleri

Pompa ve Motorlar

Alüminyum gövdeli dişli hidrolik pompalar ve motorlar çok yüksek basınç gerektirmeyen endüstriyel ve mobil uygulamalarda kullanılırlar. 0 ila 4 serisi arasında birçok değişik büyüklükte, farklı bağlantı özelliklerinde dişli pompalar ürün portföyümüzde bulunmaktadır. Ayrıca müşteri taleplerine uygun olarak tandem pompalar firmamız bünyesinde üretilmektedir. Alüminyum gövdeli dişli pompaların aynı zamanda benzer çalışma basıncı, debi, devir sayısı özelliklerinde hidromotorlar da üretim programında mevcuttur.

-Hidrolik pompalar,

-Hidrolik motorlar.

Valfler

-Cetop tip valfler,

-Cartridge valfler,

-Hat tipi valfler,

-Servo kontrol valfleri,

-Manuel kontrollü yön valfleri,

-Küresel vanalar.

Filtre ve Kirlilik Ölçer

Uygun seçimi yapılan hidrolik filtre kullanımı ile hidrolik sistemin ve komponentlerin çalışma ömrü ve sistemin performansı doğrudan ilgilidir. Off – line uygulamalar ile zamana karşı, sürekli çalışan sistemlerin performansında olumlu yönde ciddi artışlar sağlanabilmektedir. Böylece makine hidrolik yağ kirliliğinden dolayı oluşan makine duruş süreleri oldukça kısaltılmaktadır.

-Filtreler,

-Filtre üniteleri,

-Filtre elemanları,

-Yağ kirlilik göstergeleri,

-Yağ seviye göstergeleri,

-Yağ boşaltma valfi,

-Yağ durum tespit sensörleri ve yazılımı,

-Yağ doldurma ve havalandırma kapakları.

Soğutucular

-Aliminyum yağ soğutucuları,

-Sulu yağ soğutucuları.

Hidrolik Akümülatör

Hidrolik Akümülatörler hidrolik sistemlerde iki farklı amaç için kullanılırlar. En çok kullanılma nedenleri sistem içerisinde enerji depolamak sistemin ani debi ve basınça ihtiyaç olduğunda depoladığı enerjiyi kullanarak sistemin ihtiyacını karşılamaktır. Diğer bir kullanım amacı hidrolik sistemdeki titreşimleri sonumlayarak hidrolik sistemi ve komponentleri korumaktır. Hidrolik akümülatörler balonlu tip,

Thus you’re thinking about, what’s currently writing essays? The answer to this question is that composing essays is currently doing precisely the college essay writing service same thing that composing a newspaper could do – write down something and get opinions on it. The most difficult part of this comes in the very first step: by writing around you, you must begin. For this might appear daunting. You’ll be asked to write about experiences and your thoughts, although Bear in mind you don’t have to worry about getting your article printed.

diyaframlı tip ve pistonlu tip olmak üzere üç farklı şekilde üretilmektedir.

-Balonlu tip akümülatör,

-Diagramlı tip akümülatör,

-Pistonlu tip akümülatör,

-Paslanmaz akümülatör,

-PVC-Polypropilen akümülatör,

-Akümülatör aksesuarları.

Hidrolik Güç Üniteleri

Hidrolik Güç Üniteleri mobil araçlarda açma-kapama, işlemlerinde, mobil araçlarda platform kaldırma-indirme işlemlerinde, mobil araçlarda silindirle sabitleme işlemlerinde, deniz araçlarında teknelerde hidrolik uygulamalarında sistemin yaygın olarak kullanım alanı mevcuttur.

-Endüstriyel güç ünitesi,

-Mini güç ünitesi,

-Mini güç ünitesi kompenentleri.

Hidrolik Silindirler

Sızdırmazlık Elemanları