Hizmetler

Hidrolik Proje Tasarımı​

Endüstriyel ve mobil araç uygulamalarında müşterilerin ihtiyacına uygun olarak Ar-Ge ve mühendislik departmanımız da istenen fonksiyonları sağlayacak şekilde mühendislik hesapları ve 3D formatında tasarım yapılmakta, sonrasında yapılan tasarıma uygun olarak üretim ve yerinde montaj-çalıştırarak yerinde teslim yapılmaktadır. Hidrolik proje tasarımlarında ve montaj işlemlerinde güncel teknoloji gelişimlerinin yakın takibi yapılmakta ve yeni teknoloji ürünü makine, malzeme, proses uygulamaları kullanılmaktadır. Verimlilik koşullarının sağlanması, optimum çözümlerin sağlanması, kalite standartlarına uygunluk, ergonomik yapıda olması gibi kriterler göz önüne alınarak çalışmalar yürütülmektedir.

Tasarım ve Mühendislik​

AR-GE departmanımız ile değişken müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmekte ve CAD-CAM faaliyetleriyle birlikte ürün ve sistem tasarımlarını kendi bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.

Üretim​

Müşterilerin talepleri doğrultusunda Rakorlu Hidrolik Hortum, Rakorlu Bükümlü Boru, Hidrolik Güç Üniteleri, Hidrolik-Pnömatik ve Elektrik-Elektronik Otomasyonu ile birlikte tasarımı yapılmış olan özel makine üretimi yapılmaktadır.

Tamir ve Bakım​

Türkiye’de sektöründe lider, Avrupa sektöründe tanınmış ve faaliyet gösteren bir firma olarak deneyimli ekibimizle ürünlerinizin bakımlarını ve tamirlerini yapıyoruz.

  Adres

  Evliya Çelebi Mah. İstasyon Cad. Fersah Sok. İstanbul, Tuzla NO:20

  Telefon

  0536 613 35 45

  E-Mail

  info@powersanmuhendislik.com.tr