Endüstriyel Hidrolik

Enerji Sektörü

Petrol arama ve rüzgar santrali gibi sektörlerde özel ürünler ile çalışmalar yapmaktayız. Ar-Ge ekibimizin desteği ile müşterilerimize çözümler sunmakta ve özel projeler geliştirilmektedir. Uzman montaj ekibimiz ile enerji santrallerinde hidrolik tesisat proje işleri gerçekleştirmekteyiz.

Otomotiv Sektörü – Tesis

Standart ve yüksek kalite kontrollü üretim gerektiren bu sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gerekli makine parkı yatırımı yapılarak standart üretim şartları sağlanmaktadır.

Asansör Sektörü

Rakorlu hidrolik hortum üretimi başta olmak üzere sektörün ihtiyacı hidrolik ekipmanlar, geniş yelpaze ve güçlü stok seviyesi ile minimum sürelerde sunulmaktadır.Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Ar-Ge ekibimizle ürün geliştirme çalışmaları yürütülmekte ayrıca talebe bağlı olarak ürünler için statik/dinamik testler yapılmaktadır.

Endüstriyel Makine Üretim Sektörü

Makine üreticileri kendilerine çok büyük hedefler koydular. Makine üretimi ülke için katma değeri en çok olan sektördür. Bu yolda Altan Hidrolik sizler için doğru yol arkadaşıdır. Makine imal eden firmalar ülke içinde kendilerine yeterli seviyede hizmet verecek kendisi ile beraber koşabilecek firmalar bulamadıklarından her üretim kalemini kendi içinde imal ederek aşırı maliyetlerle karşılaşmaktadır. Uzmanı olduğumuz hidrolik işlerinize iş ortağınız olarak talibiz.

Alüminyum Sektörü

Son on yıldır alüminyum sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükseliş trendindedir. Alüminyum malzemelerin günlük hayatımızda kullanımı arttıkça talebi de artmaktadır. Artık ülkemizde pek çok alüminyum sac ve folyo üreticisi firma bulunmakta ve rekabet her geçen gün artmaktadır. Artan rekabet koşullarında firmanın üretimine ara vermeksizin yani arıza duruşlarını en aza indirerek çalışmasının önemi çok büyüktür.

Demir Çelik Sektörü

Yüksek sıcaklık, büyük ağırlıklar, hiç durmaması gereken ocaklar ve her daim dikkat edilmesi gereken iş güvenliği. Olağan üstü çalışma koşullarında çalışan demir çelik sektörü ekonomide de ülkenin ağır yükünü çeken ana motor gücünü oluşturmakta. Diğer tüm sektörlerin maliyetleri çelik maliyetleri üzerinden belirlenir. Firmamız ağır yük altında çalışan sektöre malzeme ve saha montaj çalışmaları ile zorlu işinde omuz vermektedir. Doğru malzemeye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kağıt Sektörü

Kağıt imalatı titizlik isteyen prosesler içerir. Top halinde büyük ağırlıklar oluşturan kağıt işlem sırasında sürekli açılıp tekrar sarıldığı için kuvvetli ama hasas makinalar ile çalışmayı gerektirir. Oluşabilecek arızalar yüksek miktarda ürünü etkileyecektir. Bu sektörde hidrolik ekipmanlar yükleme, kaldırma ve döndürme işlemlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca dönen parça çok olduğu için dönen elemanların yağlanmasıda çok önemlidir.

Denizcilik Sektörü

Denizcilik sektöründe karada geçerli olan standartlar geçerli değildir. Emniyet katsayıları kara makinelerininden kat be kat fazla olan denizcilik sektöründe ayağınızı sağlam basmak için doğru partner ile çalışmalısınız. Firmamız uzun yıllardır denizcilik sektörüne malzeme temin etmektedir. Malzeme temininin yanısıra müşterilerimiz firmamızdan işçilik hizmetide alabilmektedir.

Cam Sektörü

Yükselen gökdelenler ile beraber yükselen cam sektörü tüm proseslerinde özel önem gerektirir. Cam sektöründe çalışan makineler ağır sanayiye göre 10 kat daha hassas toleranslar ile çalışırlar. Üzerinde çalıştığınız malzeme kırılgan yapıda olunca doğal olarak imalat süreçlerinde daha hasas olmanız icap eder. İstenilen bu hassasiyetin yanısıra piyasa taleplerine zamanında cevap vermek için üretiminizin hızlı da olması gerekir. Tüm bu şartlar altında hem hızlı hem de dikkatli olması gereken cam sektörü imalathaneleri doğru çözümler sunan kendi hızlarına ayak uydurabilen esnek firmalar ile çalışmak isterler.

Plastik Sektörü

Yüksek rakamlarda üretimlerin söz konusu olduğu plastik sektöründe firmaların karlı olabilmesi için yüksek doğrulukta ve yüksek hızda üretim yapması gerekir. Bu ise imalat makinelerinin sıkı bir kontrol altında tutulması ile mümkündür. Özellikle makine parça değişim zamanlarının mümkün olduğunca uzatılması bakım kısmının bir numaralı sorumluluğudur.

Ağaç İşleme Sektörü

Ağaç İşleme sanayisinde bulunan işletmelere ve ormancılık sektöründeki mobil iş makinelerine yönelik hidrolik malzemelerin stoktan temini ve rakorlu hidrolik hortum, bükümlü boru üretimi ile sektöre hizmet vermekteyiz. Ayrıca ağaç işleme sanayinde, makine hidrolik sistem kurulumu/revizyon işleri, ormancılık sektöründe mobil iş makineleri için tomruk ataşman kiti ve ağaç kesme ve soyma ataşman kiti ürünlerini de sunmaktayız.

Perakende Sektörü Çözümlerimiz

Güçlü markalarla yapmış olduğumuz distribütörlük anlaşmaları, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçların tek elden çözümü, güçlü stok seviyesi ile minimum tedarik süresinde ürün sunmasından dolayı perakende sektörünün önemli firmaları aarasındayız. Müşteri talepleri doğrultusunda yaptığı çalışmalar sonucunda doğru ürünler sunarak güçlü iş ortaklıkları oluşturmuştur.

  Adres

  Evliya Çelebi Mah. İstasyon Cad. Fersah Sok. İstanbul, Tuzla NO:20

  Telefon

  0536 613 35 45

  E-Mail

  info@powersanmuhendislik.com.tr